...
Menu

Eksperdid

Eksperdid

Me armastame muusikat ja meediatööstuses muutusi. Sellepärast me teeme seda, mida teeme.

Claus E. K. Andersen

Tegevdirektor / Omanik

Juhtimine

Claus Kaiser Evald Andersen

Claus Kaiser Evald Andersen

Tegevdirektor / Omanik

claus@apollomusic.dk

Jelena Bosha

Jelena Bosha

Asutaja /
Apollo Music Russia venemaa tegevjuht / CIS
Apollo Music Baltics venemaa tegevjuht

jelena@apollomusiccis.com

Rafal Salamon

Rafal Salamon

Asutaja / Apollo Music Poland venemaa tegevjuht

rafal@apollomusic.pl

Tatjana Palamartsuk

Tatjana Palamartsuk

Head of Animation and Advertising Licensing

tatjana@apollomusic.ru

Muusika Supervisorid

Thore Lindhardt Garberg

Thore Lindhardt Garberg

Muusika Supervisor | Norra

thore@apollomusic.dk

Kim Ryving-Jensen

Kim Ryving-Jensen

Muusika Supervisor | Taani

kim@apollomusic.dk

Filip Białoskórski

Filip Białoskórski

Muusika Supervisor | Poola

filip@apollomusic.pl

Leo Niemi

Leo Niemi

Muusika Supervisor | Soome

leo@apollomusic.dk

Christian Blad

Christian Blad

Muusika Supervisor | Taani

christianb@apollomusic.dk

Muusika stilistid

Liisu Ots

Liisu Ots

Muusikastiilistide juhataja

liisu@apollomusic.ee

Taaniel Kõmmus

Taaniel Kõmmus

Muusikastiilist | Eesti

taaniel@apollomusic.ee

Marketing

Jonas Bjørn Olsen

Jonas Bjørn Olsen

Sisuhaldur

jonas@apollomusic.dk

Andmehaldus

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Kvaliteedi kontroll

sandra@apollomusic.ee

Bolesław Adamiec

Bolesław Adamiec

Kvaliteedi kontroll

bolek@apollomusic.pl

IT

Sunil Ramesh Rana

Sunil Ramesh Rana

IT-osakonna juhataja

sunil@apollomusic.dk

Mads Syrak Larsen

Mads Syrak Larsen

IT konsultant

mads@apollomusic.dk

Pavеel РРljuhin

Programmeerija

pavel@apollomusic.dk

Kristian Skriver

Kristian Skriver

Programmeerija

kristian@skriver.de

Administreerimine

Charlotte Hald Mathiasen

Charlotte Hald Mathiasen

Administreerimine

charlotte@apollomusic.dk

Zosia Wypijewska

Zosia Wypijewska

Labeliassistent

zosia@apollomusic.pl

Navigation