...
Menu

Eksperdid

Eksperdid

Me armastame muusikat ja meediatööstuses muutusi. Sellepärast me teeme seda, mida teeme.

Claus E. K. Andersen

Tegevdirektor / Omanik

Juhtimine

Claus Kaiser Evald Andersen

Claus Kaiser Evald Andersen

Tegevdirektor / Omanik

claus@apollomusic.dk

Jelena Bosha

Jelena Bosha

Asutaja /
Apollo Music Russia venemaa tegevjuht / CIS
Apollo Music Baltics venemaa tegevjuht

jelena@apollomusiccis.com

Rafal Salamon

Rafal Salamon

Asutaja / Apollo Music Poland venemaa tegevjuht

rafal@apollomusic.pl

Anara Kakimova

Anara Kakimova

Teleosakonna juht | Kesk-Aasia

anara@apollomusiccis.com

Muusika Supervisorid

Thore Lindhardt Garberg

Thore Lindhardt Garberg

Muusika Supervisor | Norra

thore@apollomusic.dk

Kim Ryving-Jensen

Kim Ryving-Jensen

Muusika Supervisor | Taani

kim@apollomusic.dk

Filip Białoskórski

Filip Białoskórski

Muusika Supervisor | Poola

filip@apollomusic.pl

Joanna Marcysiak

Joanna Marcysiak

Muusika Supervisor | Poola

joanna.marcysiak@apollomusic.pl

Leo Niemi

Leo Niemi

Muusika Supervisor | Soome

leo@apollomusic.dk

Christian Blad

Christian Blad

Muusika Supervisor | Taani

christianb@apollomusic.dk

Sara Fargam

Sara Fargam

Muusika Supervisor | Norra

sara@apollomusic.dk

Muusika stilistid

Liisu Ots

Liisu Ots

Muusikastiilistide juhataja

liisu@apollomusic.ee

Taaniel Kõmmus

Taaniel Kõmmus

Muusikastiilist | Eesti

taaniel@apollomusic.ee

Patricio Pock-Steen Fraile

Patricio Pock-Steen Fraile

Muusikastiilist ja supervisor

patricio@apollomusic.dk

Marketing

Jonas Bjørn Olsen

Jonas Bjørn Olsen

Sisuhaldur

jonas@apollomusic.dk

Laura Tinggaard

Laura Tinggaard

Turundusassistent

laura@apollomusic.dk

Andmehaldus

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Kvaliteedi kontroll

sandra@apollomusic.ee

Bolesław Adamiec

Bolesław Adamiec

Kvaliteedi kontroll

bolek@apollomusic.pl

IT

Sunil Ramesh Rana

Sunil Ramesh Rana

IT-osakonna juhataja

sunil@apollomusic.dk

Mads Syrak Larsen

Mads Syrak Larsen

IT konsultant

mads@apollomusic.dk

Pavеel PРljuhhin

Programmeerija

pavel@apollomusic.dk

Kristian Skriver

Kristian Skriver

Programmeerija

kristian@skriver.de

Evelin Balta

Evelin Balta

Designer

evelin@apollomusic.dk

Administreerimine

Tomasz Włodarski

Tomasz Włodarski

Meediumijuht

tomasz@apollomusic.pl

Agnieszka Gawlikowska

Agnieszka Gawlikowska

Litsentsihaldur

agnieszka@apollomusic.pl

Zosia Wypijewska

Zosia Wypijewska

Labeliassistent

zosia@apollomusic.pl

Navigation