...
Menu

Eksperdid

Eksperdid

Me armastame muusikat ja meediatööstuses muutusi. Sellepärast me teeme seda, mida teeme.

Claus E. K. Andersen

Tegevdirektor / Omanik

Juhtimine

Claus Kaiser Evald Andersen

Claus Kaiser Evald Andersen

Tegevdirektor / Omanik

claus@apollomusic.dk

Yuliya Laurynenka

Yuliya Laurynenka

Head of license Russia and CIS

yuliya@apollomusiccis.com

Rafal Salamon

Rafal Salamon

Asutaja / Apollo Music Poland venemaa tegevjuht

rafal@apollomusic.pl

Tiina Kirss

Tiina Kirss

CEO AEG Music OU

tiina@apollomusic.ee

Muusika Supervisorid

Thore Lindhardt Garberg

Thore Lindhardt Garberg

Muusika Supervisor | Norra

thore@apollomusic.dk

Christian Blad

Christian Blad

Muusika Supervisor | Rootsi, Taani

christianb@apollomusic.dk

Viktorija Pelegrimaite

Viktorija Pelegrimaite

Muusika Supervisor | Leedu

viktorija@apollomusic.dk

Muusika stilistid

Taaniel Kõmmus

Taaniel Kõmmus

Muusikastiilist | Eesti

taaniel@apollomusic.ee

Andmehaldus

Bolesław Adamiec

Bolesław Adamiec

Kvaliteedi kontroll

bolek@apollomusic.pl

IT

Mads Syrak Larsen

Mads Syrak Larsen

IT konsultant

mads@apollomusic.dk

Administreerimine

Charlotte Hald Mathiasen

Charlotte Hald Mathiasen

Administreerimine

charlotte@apollomusic.dk

Zosia Wypijewska

Zosia Wypijewska

Labeliassistent

zosia@apollomusic.pl

Anne-Sophie Stephensen Orgill

Administreerimine

annesophie@apollomusic.dk

Navigation