...
Menu

Eksperter

Eksperter

Lad musikken fortælle historien. Vi ved, at god musik kan løfte enhver produktion, og vi ønsker at bevise det for resten af verden.

Claus Kaiser Evald Andersen

Ejer / CEOJoanna

Ledelse

Claus Kaiser Evald Andersen

Claus Kaiser Evald Andersen

Ejer / CEO

claus@apollomusic.dk

Jelena Bosha

Jelena Bosha

Grundlægger /
CEO Apollo Music Russia / CIS
CEO Apollo Music Baltics

jelena@apollomusiccis.com

Rafal Salamon

Rafal Salamon

Grundlægger / CEO Apollo Music Poland

rafal@apollomusic.pl

Tatjana Palamartsuk

Tatjana Palamartsuk

Head of Animation and Advertising Licensing

tatjana@apollomusic.ru

Musikledere

Thore Lindhardt Garberg

Thore Lindhardt Garberg

Musikvejleder | Norge

thore@apollomusic.dk

Kim Ryving-Jensen

Kim Ryving-Jensen

Musikvejleder | Danmark

kim@apollomusic.dk

Leo Niemi

Leo Niemi

Musikvejleder | Finland

leo@apollomusic.dk

Christian Blad

Christian Blad

Musikvejleder | Sverige, Danmark

christianb@apollomusic.dk

Viktorija Pelegrimaite

Viktorija Pelegrimaite

Musikvejleder | Litauen

viktorija@apollomusic.dk

Musik Stylister

Liisu Ots

Liisu Ots

Leder af musikstylister

liisu@apollomusic.ee

Taaniel Kõmmus

Taaniel Kõmmus

Musik Stylist | Estland

taaniel@apollomusic.ee

Marketing

Jonas Bjørn Olsen

Jonas Bjørn Olsen

Content Manager

jonas@apollomusic.dk

Datastyring

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Kvalitetskontrol

sandra@apollomusic.ee

Bolesław Adamiec

Bolesław Adamiec

Kvalitetskontrol

bolek@apollomusic.pl

IT

Pavеel РРljuhin

Full-Stack Web Developer

pavel@apollomusic.dk

Mads Syrak Larsen

Mads Syrak Larsen

IT konsulent

mads@apollomusic.dk

Administration

Charlotte Hald Mathiasen

Charlotte Hald Mathiasen

Administration

charlotte@apollomusic.dk

Zosia Wypijewska

Zosia Wypijewska

Label Assistant

zosia@apollomusic.pl

Anne-Sophie Stephensen Orgill

Administration

annesophie@apollomusic.dk

Navigation