...
Menu

Експерти

Експерти

Дай музиці розповісти історію. Ми знаємо, що правильна музика здатна прикрасити будь-який твір і ми хочемо довести це всьому світу.

Клаус Кайзер Эвальд Андерсен

Власник / Генеральний директор

Управління

Claus Kaiser Evald Andersen

Claus Kaiser Evald Andersen

Власник / Генеральний директор

claus@apollomusic.dk

Juliya Laurynenka

Yuliya Laurynenka

Head of License

yuliya@apollomusiccis.com

Rafal Salamon

Rafal Salamon

Засновник / Ген. директор Apollo Music Poland

rafal@apollomusic.pl

Tiina Kirss

Tiina Kirss

CEO Apollo Music Estonia

tiina@apollomusic.ee

Музичні супервізори

Thore Lindhardt Garberg

Thore Lindhardt Garberg

Музичний супервизор | Норвегія

thore@apollomusic.dk

Kim Ryving-Jensen

Kim Ryving-Jensen

Музичний супервизор | Данія

kim@apollomusic.dk

Christian Blad

Christian Blad

Музичний супервизор | Швеція, Данія

christianb@apollomusic.dk

Viktorija Pelegrimaite

Viktorija Pelegrimaite

Музичний супервизор | Литва

viktorija@apollomusic.dk

Саунд-дизайнери

Liisu Ots

Liisu Ots

Керівник відділу саунд-дизайну

liisu@apollomusic.ee

Taaniel Kõmmus

Taaniel Kõmmus

Саунд-дизайнер | Естонія

taaniel@apollomusic.ee

Обробка даних

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Контроль якості

sandra@apollomusic.ee

Bolesław Adamiec

Bolesław Adamiec

Контроль якості

bolek@apollomusic.pl

Mads Syrak Larsen

Mads Syrak Larsen

ІТ консультант

mads@apollomusic.dk

Адміністрація

Charlotte Hald Mathiasen

Charlotte Hald Mathiasen

Адміністрація

charlotte@apollomusic.dk

Zosia Wypijewska

Zosia Wypijewska

Лейбл-менеджер

zosia@apollomusic.pl

Anne-Sophie Stephensen Orgill

Адміністрація

annesophie@apollomusic.dk