...
Menu

Експерти

Експерти

Дай музиці розповісти історію. Ми знаємо, що правильна музика здатна прикрасити будь-який твір і ми хочемо довести це всьому світу.

Клаус Кайзер Эвальд Андерсен

Власник / Генеральний директор

Управління

Claus Kaiser Evald Andersen

Claus Kaiser Evald Andersen

Власник / Генеральний директор

claus@apollomusic.dk

Jelena Bosha

Jelena Bosha

Засновник /
Ген. директор Apollo Music Russia / CIS
Ген. директор Apollo Music Baltics

jelena@apollomusiccis.com

Rafal Salamon

Rafal Salamon

Засновник / Ген. директор Apollo Music Poland

rafal@apollomusic.pl

Anara Kakimova

Anara Kakimova

Керівник відділу ТВ | Центральна Азія

anara@apollomusiccis.com

Музичні супервізори

Thore Lindhardt Garberg

Thore Lindhardt Garberg

Музичний супервизор | Норвегія

thore@apollomusic.dk

Kim Ryving-Jensen

Kim Ryving-Jensen

Музичний супервизор | Данія

kim@apollomusic.dk

Filip Białoskórski

Filip Białoskórski

Музичний супервизор | Польща

filip@apollomusic.pl

Joanna Marcysiak

Joanna Marcysiak

Музичний супервизор | Польща

joanna.marcysiak@apollomusic.pl

Leo Niemi

Leo Niemi

Музичний супервизор | Фінляндія

leo@apollomusic.dk

Christian Blad

Christian Blad

Музичний супервизор | Данія

christianb@apollomusic.dk

Sara Fargam

Sara Fargam

Музичний супервизор | Норвегія

sara@apollomusic.dk

Саунд-дизайнери

Liisu Ots

Liisu Ots

Керівник відділу саунд-дизайну

liisu@apollomusic.ee

Taaniel Kõmmus

Taaniel Kõmmus

Саунд-дизайнер | Естонія

taaniel@apollomusic.ee

Patricio Pock-Steen Fraile

Patricio Pock-Steen Fraile

Саунд-дизайнер і супервізор

patricio@apollomusic.dk

Маркетинг

Jonas Bjørn Olsen

Jonas Bjørn Olsen

Контент менеджер

jonas@apollomusic.dk

Laura Tinggaard

Laura Tinggaard

Асистент з маркетингу

laura@apollomusic.dk

Обробка даних

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Контроль якості

sandra@apollomusic.ee

Bolesław Adamiec

Bolesław Adamiec

Контроль якості

bolek@apollomusic.pl

Sunil Ramesh Rana

Sunil Ramesh Rana

Начальник відділу ІТ

sunil@apollomusic.dk

Mads Syrak Larsen

Mads Syrak Larsen

ІТ консультант

mads@apollomusic.dk

РаvеI РIjuhin

РаvеI РIjuhin

Програміст

pavel@apollomusic.dk

Kristian Skriver

Kristian Skriver

Програміст

kristian@skriver.de

Evelin Balta

Evelin Balta

Дизайнер

evelin@apollomusic.dk

Адміністрація

Tomasz Włodarski

Tomasz Włodarski

Медіа-менеджер

tomasz@apollomusic.pl

Diana Ristevska

Diana Ristevska

Асистент з продажу

diana@apollomusic.dk

Agnieszka Gawlikowska

Agnieszka Gawlikowska

Менеджер ліцензій

agnieszka@apollomusic.pl

Zosia Wypijewska

Zosia Wypijewska

Лейбл-менеджер

zosia@apollomusic.pl