...
Menu

Eksperti

Eksperti

Ļauj mūzikai izstāstīt stāstu. Mēs zinām, ka atbilstoša mūzika spēj izdaiļot jebkuru darbu un mēs to vēlamies pierādīt visai pasaulei.

Klauss Kaizers Ēvalds Andersens

Īpašnieks / Ģenerāldirektors

Vadība

Claus Kaiser Evald Andersen

Claus Kaiser Evald Andersen

Īpašnieks / Ģenerāldirektors

claus@apollomusic.dk

Yuliya Laurynenka

Yuliya Laurynenka

Head of license Russia and CIS

yuliya@apollomusiccis.com

Rafal Salamon

Rafal Salamon

Dibinātājs / Apollo Music Poland ģenerāldirektors

rafal@apollomusic.pl

Tiina Kirss

Tiina Kirss

CEO AEG Music OU

tiina@apollomusic.ee

Muzikālie uzraugi

Viktorija Pelegrimaite

Viktorija Pelegrimaite

Music Supervisor | Lietuva

viktorija@apollomusic.dk

Datu apstrāde

Bolesław Adamiec

Bolesław Adamiec

Kvalitātes kontrole

bolek@apollomusic.pl

IT

Mads Syrak Larsen

Mads Syrak Larsen

IT konsultants

mads@apollomusic.dk

Administrācija

Charlotte Hald Mathiasen

Charlotte Hald Mathiasen

Administrācija

charlotte@apollomusic.dk

Zosia Wypijewska

Zosia Wypijewska

Ierakstu studiju menedžeris

zosia@apollomusic.pl

Anne-Sophie Stephensen Orgill

Administrācija

annesophie@apollomusic.dk

Navigācija