...
Menu

Eksperti

Eksperti

Ļauj mūzikai izstāstīt stāstu. Mēs zinām, ka atbilstoša mūzika spēj izdaiļot jebkuru darbu un mēs to vēlamies pierādīt visai pasaulei.

Klauss Kaizers Ēvalds Andersens

Īpašnieks / Ģenerāldirektors

Vadība

Claus Kaiser Evald Andersen

Claus Kaiser Evald Andersen

Īpašnieks / Ģenerāldirektors

claus@apollomusic.dk

Jelena Bosha

Jelena Bosha

Dibinātājs /
Music Russia ģenerāldirektors NVS /
Apollo Music Baltics ģenerāldirektors

jelena@apollomusiccis.com

Rafal Salamon

Rafal Salamon

Dibinātājs / Apollo Music Poland ģenerāldirektors

rafal@apollomusic.pl

Tatjana Palamartsuk

Tatjana Palamartsuk

Animācijas un reklāmas licencēšanas nodaļas vadītājs

tatjana@apollomusic.ru

Muzikālie uzraugi

Thore Lindhardt Garberg

Thore Lindhardt Garberg

Music Supervisor | Norway

thore@apollomusic.dk

Kim Ryving-Jensen

Kim Ryving-Jensen

Music Supervisor | Denmark

kim@apollomusic.dk

Leo Niemi

Leo Niemi

Music Supervisor | Finland

leo@apollomusic.dk

Christian Blad

Christian Blad

Music Supervisor | Zviedrija, Denmark

christianb@apollomusic.dk

Viktorija Pelegrimaite

Viktorija Pelegrimaite

Music Supervisor | Lietuva

viktorija@apollomusic.dk

Skaņu dizaineri

Liisu Ots

Liisu Ots

Skaņu dizaina nodaļas vadītājs

liisu@apollomusic.ee

Taaniel Kõmmus

Taaniel Kõmmus

Skaņu dizaineris | Estonia

taaniel@apollomusic.ee

Mārketings

Jonas Bjørn Olsen

Jonas Bjørn Olsen

Satura vadītājs

jonas@apollomusic.dk

Datu apstrāde

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Kvalitātes kontrole

sandra@apollomusic.ee

Bolesław Adamiec

Bolesław Adamiec

Kvalitātes kontrole

bolek@apollomusic.pl

IT

Pavеel РРljuhin

Full-Stack Web Developer

pavel@apollomusic.dk

Mads Syrak Larsen

Mads Syrak Larsen

IT konsultants

mads@apollomusic.dk

Administrācija

Charlotte Hald Mathiasen

Charlotte Hald Mathiasen

Administrācija

charlotte@apollomusic.dk

Zosia Wypijewska

Zosia Wypijewska

Ierakstu studiju menedžeris

zosia@apollomusic.pl

Anne-Sophie Stephensen Orgill

Administrācija

annesophie@apollomusic.dk

Navigācija