...
Menu

Asiantuntijat

Asiantuntijat

Let the music tell the story. Tiedämme, että loistava musiikki kohottaa minkä tahansa projektin tasoa ja tahdomme todistaa tämän koko maailmalle.

Claus Kaiser Evald Andersen

Omistaja/toimitusjohtaja

Johto

Claus Kaiser Evald Andersen

Claus Kaiser Evald Andersen

Owner / CEO

claus@apollomusic.dk

Jelena Bosha

Jelena Bosha

Founder /
CEO Apollo Music Russia / CIS
CEO Apollo Music Baltics

jelena@apollomusiccis.com

Rafal Salamon

Rafal Salamon

Founder / CEO Apollo Music Poland

rafal@apollomusic.pl

Tatjana Palamartsuk

Tatjana Palamartsuk

Head of Animation and Advertising Licensing

tatjana@apollomusic.ru

Music Supervisorit

Thore Lindhardt Garberg

Thore Lindhardt Garberg

Music Supervisor | Norway

thore@apollomusic.dk

Kim Ryving-Jensen

Kim Ryving-Jensen

Music Supervisor | Denmark

kim@apollomusic.dk

Filip Białoskórski

Filip Białoskórski

Music Supervisor | Poland

filip@apollomusic.pl

Leo Niemi

Leo Niemi

Music Supervisor | Finland

leo@apollomusic.dk

Christian Blad

Christian Blad

Music Supervisor | Denmark

christianb@apollomusic.dk

Musiikinsuunnittelijat

Liisu Ots

Liisu Ots

Head of Music Stylists

liisu@apollomusic.ee

Taaniel Kõmmus

Taaniel Kõmmus

Music Stylist | Estonia

taaniel@apollomusic.ee

Patricio Pock-Steen Fraile

Patricio Pock-Steen Fraile

Music Supervisor & Stylist

patricio@apollomusic.dk

Marketing

Jonas Bjørn Olsen

Jonas Bjørn Olsen

Content Manager

jonas@apollomusic.dk

Laura Tinggaard

Laura Tinggaard

Marketing Assistant

laura@apollomusic.dk

Tiedonhallinta

Sandra Laura Luhtein

Sandra Laura Luhtein

Quality Control

sandra@apollomusic.ee

Bolesław Adamiec

Bolesław Adamiec

Quality Control

bolek@apollomusic.pl

IT

Sunil Ramesh Rana

Sunil Ramesh Rana

Head of IT Department

sunil@apollomusic.dk

Mads Syrak Larsen

Mads Syrak Larsen

IT Consultant

mads@apollomusic.dk

Pavеel РРljuhin

IT Developer

pavel@apollomusic.dk

Kristian Skriver

Kristian Skriver

IT Developer

kristian@skriver.de

Hallinto

Charlotte Hald Mathiasen

Charlotte Hald Mathiasen

Administration

charlotte@apollomusic.dk

Zosia Wypijewska

Zosia Wypijewska

Label Assistant

zosia@apollomusic.pl

Navigation