...
Menu

Asiantuntijat

Asiantuntijat

Let the music tell the story. Tiedämme, että loistava musiikki kohottaa minkä tahansa projektin tasoa ja tahdomme todistaa tämän koko maailmalle.

Claus Kaiser Evald Andersen

Omistaja/toimitusjohtaja

Johto

Claus Kaiser Evald Andersen

Claus Kaiser Evald Andersen

Owner / CEO

claus@apollomusic.dk

Yuliya Laurynenka

Yuliya Laurynenka

Head of license Russia and CIS

yuliya@apollomusiccis.com

Rafal Salamon

Rafal Salamon

Founder / CEO Apollo Music Poland

rafal@apollomusic.pl

Tiina Kirss

Tiina Kirss

CEO AEG Music OU

tiina@apollomusic.ee

Music Supervisorit

Thore Lindhardt Garberg

Thore Lindhardt Garberg

Music Supervisor | Norway

thore@apollomusic.dk

Christian Blad

Christian Blad

Music Supervisor | Ruotsi, Denmark

christianb@apollomusic.dk

Viktorija Pelegrimaite

Viktorija Pelegrimaite

Music Supervisor | Liettua

viktorija@apollomusic.dk

Musiikinsuunnittelijat

Taaniel Kõmmus

Taaniel Kõmmus

Music Stylist | Estonia

taaniel@apollomusic.ee

Tiedonhallinta

Bolesław Adamiec

Bolesław Adamiec

Quality Control

bolek@apollomusic.pl

IT

Mads Syrak Larsen

Mads Syrak Larsen

IT Consultant

mads@apollomusic.dk

Hallinto

Charlotte Hald Mathiasen

Charlotte Hald Mathiasen

Administration

charlotte@apollomusic.dk

Zosia Wypijewska

Zosia Wypijewska

Label Assistant

zosia@apollomusic.pl

Anne-Sophie Stephensen Orgill

Administration

annesophie@apollomusic.dk

Navigation